• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/efes.haber
  • https://twitter.com/EfesHaber


R       E       K      L      A     M               A     L      A      N     I

Yerel seçimler öncesi Selçuk Belediye Başkanı H.Vefa Ülgür, en yakınındaki isimle yollarını ayırdı.

BAŞKAN ÜLGÜR’ÜN BASIN DANIŞMANI AHMET ÇİPLİ’NİN GÖREVİNE SON VERİLDİ.


Çipli’nin iş akdinin sonlandırıldığı bilgisinin Başkan Ülgür’ün Özel Kalem müdürlüğü tarafından iletildiği öğrenildi. Konuyla ilgili telefonla ulaştığımız Selçuk Belediyesi eski basın danışmanı Ahmet Çipli ise bilgilendirmenin özel kalem müdürlüğü tarafından kendisine iletildiğini doğruladı. Nedeni hakkında kendisinin de bilgisi olmadığını belirten Çipli, konuyla ilgili olarak “bu gibi durumlar belediye başkanının tasarrufudur, saygı duymak gerekir” dedi. 

Selçuk Belediyesi basın danışmanlığı görevini uzun yıllardır sürdüren Çipli, geçtiğimiz gülerde de CHP  Gaziemir aday adaylarının katıldığı oturumda moderatörlük yapmıştı. Çipli’nin basına yansıyan Gaziemir’deki moderatörlük yapacağı haberini okuduğumuzda, bizlerde benzer haberi sayfamıza taşıyarak hem EfesHaber ziyaretçilerini bilgilendirmiş, hem de benzer oturumun ilçemizde ‘neden yapılmasın’ diye sorgulamıştık. Yapılan duyuruyla ilgili de şuana kadar hiçbir aday adayından da her hangi bir açıklama gelmemişti.

Not 1: Konuyla ilgili başkan Ügür'e telefonla ulaşmaya çalıştık. Ancak telefon Selçuk Belediyesi'ne yönlendirildiği için kendisine ulaşamadık.

Not 2 :EfesHaber olarak yaptığı tek iş gazetecilik olan Ahmet Çipli’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Çipli’nin Gaziemir’de CHP aday adaylarına yaptığı moderatörlük programı (Kaynak:Gaziemir.net)Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın